Przysmak
prusaki

Przeglądając wiele stron internetowych można znaleźć przeróżne metody zwalczania prusaków.

Wiele sposobów walki z robactwem opisywanych w Internecie nigdy nie zostało sprawdzone w życiu. Należy się do nich odnosić z pewną rozwagą, aby nie wydać na darmo pieniędzy. Zanim kupimy jakiś środek na prusaki powinniśmy poszukać opinii o tym produkcie na kilku różnych forach internetowych – jeśli opinie są zbyt pochlebne powinniśmy również zachować powściągliwość.

W Internecie można znaleźć informacje, że prusaki są wielkimi smakoszami piwa. Zostawiając na noc szmatkę, na którą rozleje się nieco tego trunku – prusaki zostaną zwabione i skonsumują alkohol. Można również doczytać się, że wystarczy rano wstać i zebrać szmatkę całą „upitych” owadów i ją spalić.

Po testach jednak można stwierdzić, że nie jest tak łatwo. Piwo rzeczywiście przyciąga prusaki, w nocy można było zaobserwować nawet do dwudziestu osobników na szmatce, jednak alkohol nie oszołamia tak owadów aby nie były w stanie uciec. Nad rankiem na szmatce były tylko dwa nietrzeźwe osobniki. Być może prusaki lub karaluchy w Waszym mieszkaniu będą miały słabsze głowy i po takiej libacji nie będą stawiały żadnych oporów podczas próby złapania. Tani sposób, który dość szybko można przetestować.

Jeśli masz sprawdzony sposób walki z prusakami lub karaluchami, to koniecznie się nim z nami podziel. Napisz na web4001[małpa]gmail[.]com, a Twój sposób z dużym prawdopodobieństwem zostanie opisane na łamach tego portalu. Jeśli rzeczywiście będzie działał i skorzysta z niego więcej osób, to wzrośnie szansa, że te paskudne insekty zostaną wykorzone z naszych miast/osiedli/bloków czy też mieszkań raz na zawsze.Jesteś jedną z tych niespotykanych osób, która lubi karaluchy i wręcz... hoduje je w jakimś terrarium? Jeśli chcesz zarazić swoją pasją inne osoby, to może powinieneś przemyśleć założenie własnej strony internetowej, na której mógłbyś dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami i poradami? Jeśli uważasz, że to dobry pomysł, to koniecznie sprawdź tworzenie stron internetowych

.